Narzędzia Panasonic - elektronarzędzia akumulatorowe dla wymagających - Narzędzia Panasonic Warszawa Legionowo

Przejdź do treści

Menu główne:

Narzędzia Panasonic - elektronarzędzia akumulatorowe dla wymagających

Oferta narzędzi Panasonic obejmuje pełen program profsjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych. 
Zestawy narzędzi akumulatorowych.

Narzędzia akumulatorowe Panasonic oferowane są w szerokim wachlarzu zestawów, które można praktycznie dowolnie konfigurować i rozbudowywać. Tak elastyczny dobór pozwala wybrać zestaw elektronarzędzi Panasonic do każdego zadania a także znacząco zredukować ceny. Polecamy zestawy PowerBox 5,0Ah, zestawy PowerBox 3,0Ah oraz zestaw Megaset: 6 elektronarzędzi z 5 bateriami 5,0Ah w komplecie z walizkami i ładowarką.

Katalog Panasonic Carbon 2016 (kliknij aby pobrać). Napisz do nas lub zadzwoń a stworzymy Twój zestaw narzędzi Panasonic w naprawdę atrakcyjnej ofercie.

Oferta tutaj.
Panasonic wkrętak akumulatorowy
Wkrętaki akumulatorowe.

Przemysłowe wkrętaki łamane, w tym model z licznikiem aplikacji (sygnał dźwiękowy po dokręceniu określonej liczby wkrętów). Zbudowane dla ułatwienia i przyspieszenia pracy na liniach montażowych przy składaniu różnego typu produktów, niezastąpione w serwisach i zakładach naprawczych.

Wkrętaki akumulatorowe Panasonic posiadają wydajne baterie Li-ion, niską masę, wielostopniową, precyzyjną regulację momentu obrotowego oraz wygodny, ergonomiczny korpus z praktycznym mechanizmem łamania do uchwytu pistoletowego.
Oferta tutaj.
Panasonic wiertarko - wkrętarka akumulatorowa
Wiertarko - wkrętarki akumulatorowe.

Jedno z najczęściej spotykanych narzędzi akumulatorowych zostało przez firmę Panasonic doprowadzone niemal do perfekcji dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i zaawansowanej elektroniki. Wiertarko – wkrętarki Panasonic posiadają:
  • czteropolowe silniki o wysokim momencie obrotowym i doskonałej kulturze pracy,
  • automatyczny dobór prędkości pracy – większa wydajność,
  • specjalny system sterowania prędkością obrotową zapobiegający stratom mocy,
  • elektryczny hamulec gwarantuje błyskawiczne zatrzymanie maszyny,
  • niewielka masa zwiększa komfort pracy,
  • ergonomiczny, wygodny uchwyt z miękkimi wstawkami.
Oferta tutaj.
Panasonic akumulatorowy klucz udarowy
Akumulatorowe klucze i wkrętarki udarowe.

Kategoria narzędzi akumulatorowych o wielkiej dynamice popularności, jeszcze niedawno niszowe, teraz coraz częściej spotykane na placach budów i w sewisach. Klucze i wkrętarki udarowe Panasonic świetnie sprawdzają się przy seryjnym wkręcaniu z dużym momentem obrotowym: skręcaniu konstrukcji stalowych i drewnianych. 

Akumulatorowe klucze udarowe Panasonic to:
  • duża siła dokręcania do 470Nm,
  • niewielkie kompaktowe wymiary i niewielka masa,
  • niski poziom wibracji.
Oferta tutaj.
Panasonic młotowiertaki akumulatorowe
Młotowiertarki SDS, również z funkcją wkręcania.

Młotki udarowe Panasonic należą do grupy wysokowydajnych narzędzi do prac montażowych: seryjnego wiercenia i kołkowania. Dzięki swej mobilności idealne np. do montażu rusztowań i ociepleń, stolarki okiennej, systemów elewacyjnych itd.

Model EY 78A1 ma jeszcze jedną, szczególną cechę: trzy profesjonalne narzędzia w jednym – to młotowiertarka SDS Plus, wiertarka oraz wkrętarka. Jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi na rynku. Jej atuty uzupełniają niewielkie gabaryty, łatwość manewrowania, niewielka masa a także wysoka wydajność: do 250 kołków rozporowych (wiercenie w betonie + wkręcenie wkręta) na jednym ładowaniu akumulatora 4,2Ah.
Oferta tutaj.
Panasonic akumulatorowa pilarka tarczowa
Narzędzia do cięcia i szlifowania.

Akumulatorowe pilarki, wyrzynarki i szlifierki kątowe Panasonic w klasie urządzeń akumulatorowych wyróżniają się przede wszystkim wydajnością pracy. Dzięki pilarkom tarczowym Panasonic cięcie drewna i metalu (w tym stali) jest szybkie i precyzyjne, np. pilarka  EY 45A2 przecina płaskownik stalowy 8x80mm w kilkanaście sekund, pozostawiając przecinaną krawędź czystą i równą. Akumulatorowa pilarka szablasta wręcz niezastąpiona w pracach remontowych, szczególnie w ciasnych i trudno dostępnych dla innych narzędzi miejscach. Z kolei szlifierka kątowa EY 46A2 cechuje się wysoką skutecznością cięcia i szlifowania oraz dużą mocą zamkniętą w małej, kompaktowej obudowie.
Oferta tutaj.
Panasonic akumulatorowy wyciskacz mas plastycznych
Akumulatorowe wyciskacze mas plastycznych.

Pistolety do uszczelnień Panasonic są szczególnie przydatne do szybkiej a jednocześnie precyzyjnej aplikacji mas plastycznych. Doskonale sprawdzą się w profesjonalnym serwisie szyb samochodowych (zwłaszcza szyb do samochodów ciężarowych i autobusów), do aplikacji uszczelnień w budownictwie i hydraulice.

Wyciskacze akumulatorowe Panasonic są specjalnie zaprojektowane do długiego czasu pracy i efektywnego nanoszenia dużych ilości materiału uszczelniającego. Posiadają też bardzo skuteczną regulację ilości pompowanej masy, redukując tym samym zużycie drogich uszczelniaczy.
Oferta tutaj.
Panasonic akumulatory i ładowaki do narzędzi
Akumulatory i ładowarki, akcesoria

Niewątpliwym atutem systemu narzędzi akumulatorowych Panasonic jest stały i bezproblemowy dostęp do akcesoriów. Oryginalne ładowarki oraz akumulatory do wszystkich oferowanych modeli zapewnią bezpieczną i długotrwałą eksploatację zakupionego elektronarzędzia.

Uzupełnieniem oferty są latarki zasilane akumulatorami z narzędzi Panasonic oraz radio budowlane z certyfikatem szczelnośći IP67 (może pracować podczas deszczu).
Oferta tutaj.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego